Informacja: 22 77 37 861 lub sklep@kreatywnedziecko.eu

Przytulanki niebieski nosek

Pluszaki pełnią w życiu każdego dziecka ogromną rolę. Często są to jedne z pierwszych zabawek, które dostajemy od naszych bliskich, i równie często to ulubione Przytulanki zostają z nami najdłużej. Wielu ludzi obdarza pluszaki wyjątkowym sentymentem, często zachowując swoje ulubione Przytulanki również po wyrośnięciu z etapu, w którym się nimi bawili. Wielu rodziców swoje ulubione Przytulanki z dzieciństwa przekazuje swoim dzieciom, natomiast prawie każdy dorosły jest w stanie przypomnieć sobie chociaż jednego, wyjątkowego pluszaka z którym wiążą się wyjątkowe wspomnienia godzin wspólnych zabaw i przygód w dzieciństwie. Ten sentyment jest zresztą całkowicie naturalny i pozytywny – zdaniem psychologów, Przytulanki spełniają bardzo ważną rolę w rozwoju psychicznym dziecka. Specjalnie z myślą o tych wyjątkowych towarzyszach dzieciństwa posiadamy w naszej ofercie Przytulanki Niebieski Nosek.
1
1
Maskotki z tej serii wyróżniają się swoim charakterystycznym wyglądem. Projektanci dołożyli ogromnych starań, tworząc niezwykle sympatyczne pluszaki z których każdy posiada unikalny zestaw cech. To co je łączy to posiadanie charakterystycznych dla tej serii łatki i niebieskiego noska, które nadają maskotkom niezwykle uroczy wygląd. Ponadto zabawki te wykonane są z wysokiej jakości materiałów i posiadają podobną wielkość. Bohaterami serii Niebieski Nosek zostały niezwykle sympatyczne zwierzaki, które zdecydowanie wyróżniają się spośród innych pluszaków. Zamiast tradycyjnych misiów, towarzyszami dziecięcych zabaw mają szansę zostać między innymi alpaka, leniwiec, surykatka czy kurczak. Wszystkie zabawki z tej kolekcji są niezwykle przyjemne w dotyku i świetnie sprawdzą się jako Przytulanki dla dziecka. Zabawki są wykonane ręcznie z najwyższej jakości materiałów, które posiadają odpowiednie atesty.

Pluszaki z serii Niebieski Nosek są uwielbiane przez dzieci dzięki swojemu sympatycznemu wyglądowi i zastosowaniu do ich produkcji bardzo przyjemnych w dotyku materiałów. Jednocześnie, posiadają one świetny wpływ na psychikę dzieci. Dzieci często tworzą z pluszakami bardzo bliską relację, powierzając im swoje sekrety. Poza tym, to właśnie maskotki są zawsze najbliżej wtedy, kiedy dziecko czuje potrzebę bliskości i przytulenia się do kogoś. Dzięki temu dzieci mogą dobrze się przygotować do budowania prawdziwych przyjaźni w dorosłym życiu. Pluszaki to również najlepsi kompani wszelkich zabaw, jednocześnie mający świetny wpływ na spokój wewnętrzny i poczucie bezpieczeństwa dzieci.
Filtry
Cena
- 

Newsletter