Informacja: 22 77 37 861 lub sklep@kreatywnedziecko.eu

WSTĄŻKI, SZNURKI, TASIEMKI, ITP.

Specjalnie z myślą o małych artystach uwielbiających tworzenie wszelkiego rodzaju ozdób, jak również dla wszystkich tych, którzy szczególnie dużą uwagę przywiązują do starannego i estetycznego zapakowania prezentów. Starannie wyselekcjonowane wstążki, sznurki, tasiemki i inne akcesoria o podobnej charakterystyce dostępne w naszym sklepie mogą posłużyć do wielu prac twórczych. Dostępne u nas produkty zapewnią piękne wykończenie zarówno dziecięcych prac, jak i profesjonalnych projektów artystycznych. Miłośnicy hand made, scrapbookingu, pięknie zapakowanych prezentów na równi z rodzicami ceniącymi kreatywne podejście do zabawy i szukającymi nowych, ciekawych rozwiązań, znajdą w tej kategorii coś dla siebie.
Wstążki o grubości: 6mm, 12mm oraz 25mm w odcieniach między innymi różu, błękitu, zieleni świetnie sprawdzą się w wielu pracach twórczych. Tasiemki dekoracyjne dostępne są w bogatym wyborze wzorów, między innymi we wzorze w kratkę, we wzory świąteczne, w kolorze złota lub czerwieni. Idealnie sprawdzą się do pakowania prezentów. Sznurki do makram najwyższej jakości idealnie nadadzą się do wyplatania skomplikowanych wzorów. Sznurki filcowe w intensywnych kolorach, podobnie jak druciki florystyczne w różnych barwach, wspaniale urozmaicą różne kompozycje.

Starszym dzieciom produkty tej kategorii pozwolą rozwijać ich zamiłowania artystyczne i plastyczne, a młodszym pozwolą ćwiczyć koordynację oko – ręka oraz rozwijać małą motorykę. Zabawa polegająca na przeplataniu wstążek przez durszlak pozwoli na ćwiczenie chwytu pęsetowatego. Przy okazji ta rozwijająca zabawa w przekładanie wstążek przez oczka zajmie dziecko na długi czas.

Wstążka gimnastyczna to kolejny pomysł na pomysłową zabawę. Wystarczy przymocować kilka metrów pięknej, aksamitnej wstążki do kija i można zaczynać zabawę. Ruchy w rytm muzyki poprawią ogólną koordynację dziecka, pobudzą kreatywność oraz zapewnią solidną dawkę ruchu. Regularne zabawy taneczne pozwolą dziecku na wyrażanie siebie poprzez ruch i obycie z muzyką, co będzie mieć pozytywny wpływ na pewność siebie dziecka. Produkty z tej kategorii można również wykorzystać do kreatywnych prac twórczych, w trakcie których dziecko poza rozwijaniem swojej zdolności do nieszablonowego myślenia będzie ćwiczyć swoją rączkę.
Filtry
Cena
- 
Producent

Newsletter