Informacja: 22 77 37 861 lub sklep@kreatywnedziecko.eu

KRYSZTAŁKI I NAKLEJKI DEKORACYJNE

Nie jest tajemnicą, że dzieci uwielbiają naklejki, a ta fascynacja często staje się początkiem pięknej kolekcji i z czasem przerodzić w hobby. Można by się zastanawiać, co takiego kryją w sobie te małe samoprzylepne ozdoby, że nawet najmniejsze szkraby często nie mogą im się oprzeć. Poprawnych odpowiedzi z pewnością jest wiele, natomiast naszym zdaniem poza bajecznym kolorami, to możliwość tworzenia własnoręcznie zaplanowanych kompozycji odgrywa kluczową rolę i jest dla dzieci bardzo kusząca. Nie ważne czy dzieci dekorują szkolny zeszyt czy tworzą przestrzenny kolaż, łatwość użycia naklejek i możliwość samodzielnej pracy jest dla nich niezwykle atrakcyjna.
Kolorowe naklejki buźki wykonane z miękkiej pianki nadadzą niepowtarzalny charakter nudnemu zeszytowi i pozwolą na łatwe oznaczenie swoich rzeczy. Ponadto wspaniale wzbogacą one pracę plastyczną i pozwolą tematycznie udekorować mieszkanie Dostępne w naszym sklepie są również naklejki w formie kryształków i perełek, które sprawdzą się zarówno w trakcie prac plastycznych. Zresztą wszelkie próby nakierowania dzieci na konkretne inspiracje z pewnością szybko staną się zbędne – nasi mali odkrywcy z pewnością znajdą dla nich najlepsze zastosowanie. Z pomocą dziecięcej kreatywności każda korona, berło, zaproszenie na przyjęcie czy laurka dla rodziców stanie się unikatowa. Naklejki przedstawiające bajkowe zwierzaki mogą posłużyć w wielu dziełach za świetne wykończenie, a te przedstawiające wzory wakacyjne, świąteczne lub wiosenne pozwolą w dowolnym momencie przywołać wyjątkowe wspomnienia dotyczące każdego z tych okresów.

Naklejki mogą okazać się przydatne także w trakcie przygotowania przyjęć z okazji urodzin, jak również w trakcie imprez. Grupę przedszkolaków czasami niełatwo nakłonić do pilnowania swojego kubeczka czy talerzyka w trakcie urodzinowej zabawy. Możliwość wyboru i oznaczenia swojego miejsca samodzielnie wybraną naklejką na pewno ułatwi zapamiętanie przez dziecko, gdzie są jego rzeczy. Mnóstwo radości, sezonowe dekoracje, dodatki do wszelkiego rodzaju projektów „zrób to sam” i łatwiejsza organizacja dziecięcych przyjęć - to wszystko zapewnić może kilka sztuk naklejek.
Filtry
Cena
- 
Producent

Newsletter