Informacja: 22 77 37 861 lub sklep@kreatywnedziecko.eu

Domki dla lalek i nie tylko

Lalki, do spółki z klockami i pojazdami, od lat niezmiennie są najpopularniejszymi zabawkami wśród dzieci. Oprócz fantastycznej rozrywki, które ten typ zabawek dostarcza pociechom, niesie on ze sobą również wachlarz korzyści, ucząc dzieci miedzy innymi opiekowania się lalkami i odpowiedzialności. Dlatego bardzo często dzieci chcą zapewnić lalkom odpowiedni dach nad głową. Specjalnie z myślą o tych potrzebach dzieci, wybraliśmy do naszej oferty domki dla lalek najwyższej jakości, które doskonale spełnią ich oczekiwania. Domki dla lalek sprawiają, że dzieci mogą odwzorowywać zaobserwowane wzorce za pomocą swoich ulubionych zabawek. Dzięki temu mogą wyrażać siebie, rozwijać swoją wyobraźnię i kreatywność, jednocześnie ucząc się odpowiedzialności za innych i rozwijając swoje umiejętności społeczne. Dostępne w naszym sklepie z zabawkami są również zestawy tematyczn, takie jak stajnia i stodoła, które przypadną do gustu każdemu małemu miłośnikowi zwierzątek.
1
CUBIKA DREWNIANE MEBELKI - KUCHNIA

CUBIKA DREWNIANE MEBELKI - KUCHNIA

Cena widoczna po zalogowaniu

CUBIKA DREWNIANE MEBELKI POKÓJ

CUBIKA DREWNIANE MEBELKI POKÓJ

Cena widoczna po zalogowaniu

MELISSA & DOUG Drewniana Stodoła + Zwierzaki

MELISSA & DOUG Drewniana Stodoła + Zwierzaki

Cena widoczna po zalogowaniu

MELISSA & DOUG Drewniany Przenośny Zamek

MELISSA & DOUG Drewniany Przenośny Zamek

Cena widoczna po zalogowaniu

MELISSA & DOUG STAJNIA Z KONIKAMI

MELISSA & DOUG STAJNIA Z KONIKAMI

Cena widoczna po zalogowaniu

1
W naszej ofercie posiadamy niezwykle bogaty wybór domków dla lalek, które wspaniale urozmaicą zabawę dziecka, nadając jej dodatkowy wymiar. Dzięki najwyższej jakości zastosowanych materiałów domki są bardzo trwałe. Poza klasycznymi domkami dla lalek, znajdą Państwo u nas również niezwykle pomysłowe zabawki, które w jeszcze większym stopniu pomagają rozwinac umiejętności sensoryczne, logiczne myślenie, kreatywność i wyobraźnię dziecka!

W naszej ofercie znajdą Państwo również zestawy poświęcone zwierzątkom. Dzięki zabawkom takim jak zabawkowa stodoła, dzieci będą mogły wspaniale się bawić odkrywając tajniki życia na farmie. Zabawki posiadają w zestawie zabawki zwierzątek. Dla miłośników koni idealnie sprawdzi się zabawkowa stajnia dostępna w naszym sklepie. Wszystkie zabawki zostały skonstruowane w wytrzymały sposób, mając na uwadze wygodę dziecka w trakcie zabawy. Dzięki temu dzieci bez przeszkód będą mogły oddawać się długogodzinnej rozrywce.

Zabawy z lalkami, poza rozwijaniem w dzieciach empatii i poczucia odpowiedzialności, mają wspaniały wpływ na rozwój psychofizyczny dziecka. Rozwijają wyobraźnie, pomagają ćwiczyć kreatywność. Bawiąc się lalkami i domkami dla lalek dziecko rozwija swoją małą motorykę i rozwija swoje umiejętności sensoryczne i poznawcze. Zabawa lalkami jest uwielbiana zarówno przez małe, jak i trochę starsze dzieci, dostarczając dzieciom wielu korzyści i mając pozytywny wpływ na ich rozwój.
Filtry
Cena
- 
Producent

Newsletter