Informacja: 22 77 37 861 lub sklep@kreatywnedziecko.eu

AUTA, KOLEJKI I INNE POJAZDY

Specjalnie z myślą o zarówno o małych, jak i o nieco większych miłośnikach motoryzacji, stworzyliśmy wyjątkową ofertę samochodzików, kolejek i innych pojazdów. Dzięki zróżnicowanej trudności obsługi zabawek, są one dopasowane do potrzeb i wymagań dzieci w różnym wieku. Podobnie jak w przypadku pozostałych zabawek dostępnych w naszym sklepie, tak i w tym wypadku przyłożyliśmy ogromną uwagę do tego, żeby poza angażowaniem dzieci i uprzyjemnianiem im czasu, dostępne u nas autka wspomagały ich zrównoważony i zdrowy rozwój. Dostępne u nas pojazdy zachęcą dziecko do poznawania świata, pozwolą zaszczepić pasje do konstruowania i majsterkowania, a także rozwiną dużą i małą motorykę i koordynację.
EITECH - KOPARKA

EITECH - KOPARKA

30,00 zł

EITECH - WYWROTKA

EITECH - WYWROTKA

24,90 zł

Zabawki samochody

Najmłodsi miłośnicy pojazdów znajdą u nas bogaty wybór samochodzików, między innymi drewniane autka, których kierowcami są sympatyczne zwierzaki. Zabawka posiada nie tylko walor edukacyjny, zachęcając do poznawania świata zwierząt i stanowiąc świetny sposób na zachęcenie dziecka do nauki nazw i odgłosów zwierząt, ale również rozwija motorykę, zarówno małą i dużą, jak również zachęca do ruchu, a żywe kolory zabawki świetnie przyciągają uwagę malca. Zabawki drewniane świetnie nadają się dla małych dzieci, posiadając przyjemny kształt i odpowiednią wielkość dla ich rączek, jednocześnie pozostając całkowicie dla nich bezpiecznymi.

Pierwsze klasy szkoły podstawowej to moment, w którym dzieci często dokonują podniosłego i ważnego odkrycia – istnieje coś tak wspaniałego jak zabawki konstrukcyjne! Zabawa nimi nie tylko sprawia mnóstwo radości i uczy użycia podstawowych narzędzi, takich jak klucze czy śrubokręty, ale stanowi również wspaniały trening dla motoryki małej, rozwija myślenie przestrzenne. Konstruując samochód lub motocykl dziecko pozna prawa fizyki i mechaniki. Przy okazji niezwykle angażująca zabawa w skręcanie pojazdów może być wspaniałą lekcją działania w grupie i współpracy. Dzieci wspaniale przy tym będą pracować nad precyzją swoich ruchów. Szeroki wybór dostępnych u nas zabawek sprawia, że rozwijając swoją motoryzacyjną pasje nie będą mieć czasu na nudę. Dzięki szerokiej ofercie różnorodnych zabawek dostosowanych dla dzieci w różnym wieku możemy mieć pewność, że będą stanowić one nie tylko wspaniałą rozrywkę, ale też świetne wsparcie dla ich rozwoju.
Filtry

Newsletter