Informacja: 22 77 37 861 lub sklep@kreatywnedziecko.eu

Japońskie klocki LaQ

Klocki LaQ to produkt pochodzący z Japonii. Można budować z nich konstrukcje zarówno płaskie 2D, przestrzenne 3D oraz kuliste. Wykorzystuje się do tego dwa rodzaje klocków bazowych oraz pięć rodzajów łączników. Te kolorowe klocki japońskie, występują, aż w dziesięciu kolorach.
Japońskie klocki LaQ wspierają prawidłowy rozwój mózgu dziecka. Stymulują ośrodki w prawej oraz lewej półkuli mózgu. Wykorzystuje się je w terapiach niektórych zaburzeń. Są używane w rehabilitacji osób np. po wylewie lub takich, które straciły zdolności matematyczne i intelektualne.

Zabawki japońskie LaQ

Zabawki japońskie LaQ rozwijają logiczne myślenie, a trójwymiarowe kształty rozwijają inteligencję przestrzenną. LaQ to świetna zabawa. Zabawki japońskie LaQ, są również wspaniałą pomocą dydaktyczną.
Zaleca się używanie klocków przez nauczycieli. Wspierają one koncentrację dzieci oraz pomagają wytłumaczyć, niektóre działy matematyki, np. liczba, ilość lub kształt. Kupując japońskie zabawki LaQ, nie tylko dajesz dziecku ogromną radość z zabawy, ale wspierasz jego rozwój i kreatywne myślenie.
Filtry
Cena
- 

Newsletter