Informacja: 22 77 37 861 lub sklep@kreatywnedziecko.eu

PISTOLETY DO KLEJU NA GORĄCO

Pomimo, że nie służą do zabawy, ani nie są produktem przeznaczonym wyłącznie dla dzieci, nie mogło ich zabraknąć w naszej ofercie. Pistolety do kleju na gorąco z pewnością przydadzą się w trakcie tworzenia prac twórczych, jednak ich użycie zawsze powinno przebiegać pod okiem dorosłego. Ich użycie pozawala na wykończenie wielu prac oraz zapoznanie dziecka z poważniejszymi narzędziami wykorzystywanymi przy tworzeniu prac plastycznych, co może stać się świetnym powodem by przemycić kilka podstawowych zasad BHP w trakcie wspólnej zabawy.
1
1
Dostępne w naszej ofercie pistolety na klej to małe i poręczne urządzenia o świetnie zaprojektowanej konstrukcji. Wygodna rączka zapewnia przyjemną pracę. Niewielki rozmiar, a co za tym idzie waga nie obciążają ręki w trakcie korzystania z urządzenia. Metalowa podstawka pozwala bezpiecznie ułożyć pistolet w trakcie nagrzewania lub przerwy w pracy. Krótki czas nagrzewania urządzania zadowoli małych, zniecierpliwionych konstruktorów, niemogących się doczekać wykończenia ich dzieł. Klej podgrzany za pomocą pistoletu sprawdzi się przy łączeniu wielu rodzajów powierzchni.

Poza kilkoma wyjątkami w postaci materiałów łatwopalnych, w szczególności pianek i styropianów, za pomocą kleju możemy połączyć praktycznie wszystkie przedmioty. Klej na gorąco okaże się nieoceniony w trakcie tworzenia rękodzieła. Tworzenie biżuterii, łączenie i ozdabianie przedmiotów klejem na gorąco jest niezwykle łatwe i daje świetny efekt. Klej na gorąco znajdzie zastosowanie w trakcie konstruowania projektów, jak i ich wykańczania. Poza tym klej sprawdzi się w pracach modelarskich, a nawet zastąpi szycie. Klej na gorąco okaże się przydatny w trakcie zabaw z wykorzystaniem innych produktów dostępnych na naszej stronie. Dzięki jego użyciu możliwe będzie stworzycie pięknych pacynek bez konieczności używania nici i igły, wykończenie ozdób wykonanych z folii termokurczliwej czy zbudowanie wieży z drewnianych patyczków kreatywnych.

Pistolet na klej na gorąco ułatwi wykończenie wielu prac artystycznych oraz znajdzie zastosowanie w gospodarstwie domowym. Małe naprawy nie będą stanowiły już problemu, a rodzaj powstałego połączenia jest naprawdę mocny. Dostępne w naszej ofercie produkty spełnią oczekiwania domowych majsterkowiczów oraz pozwolą dzieciom poznać zasady bezpiecznego postępowania z poważnymi narzędziami.
Filtry
Cena
- 
Producent

Newsletter