Informacja: 22 77 37 861 lub sklep@kreatywnedziecko.eu

NAKŁADKI NA OŁÓWEK

Jedną z najważniejszych umiejętności nabywanych w dzieciństwie jest niewątpliwie zdolność pisana, która pozwala nie tylko na późniejszą, dalszą naukę w szkole, ale stanowi też absolutną podstawę dzisiejszego świata. Dlatego tak ważnym jest nie tylko nauka tej sztuki, ale również wyrabianie poprawnych nawyków piśmienniczych. Jednak początkowo dzieciom wiele trudności może sprawiać nie tylko opanowanie mechaniki pisania, ale również prawidłowe trzymanie ołówka.
1
Gumowa nakładka na ołówek

Gumowa nakładka na ołówek

Cena widoczna po zalogowaniu

ZENITH - NAKŁADKA NA OŁÓWEK

ZENITH - NAKŁADKA NA OŁÓWEK

Cena widoczna po zalogowaniu

1
Wychodząc naprzeciw potrzebom naszych małych klientów, którzy wyrabiają w sobie umiejętność pisania, dobraliśmy do naszej oferty nakładki na ołówki najwyższej jakości, które pozwolą na wyrobienie odpowiedniego chwytu, co bezpośrednio przeniesie się między innymi na charakter pisma dziecka, sprawiając, że będzie ono ładniejsze, równiejsze i o wiele bardziej czytelne.

W naszej ofercie znajdą Państwo między innymi bogaty wybór akcesoriów i pomocy, które ułatwiają dzieciom naukę pisania, między innymi poprawiając ich chwyt pęsetowaty. Niezastąpionym narzędziem z tej kategorii są klasyczne i doskonale wszystkim znane nakładki na ołówki i długopisy. Ich specjalny kształt sprawia, że dużo łatwiej jest trzymać ołówki, kredki i długopisy w prawidłowy sposób, jednocześnie przyzwyczajając dłoń do odpowiedniego chwytu i sprawiając, że po jakimś czasie staje się on całkowicie naturalny. Proponowane przez nas nakładki cechuje wysoka jakość, która zapewnia im trwałość. Oferowane przez nas ergonomiczne nakładki na ołówek firmy Zenith poza wyrabianiem prawidłowego chwytu mogą również służyć jako gumki do ścierania.

Nakładki na ołówki zdobyły uznanie rodziców na całym świecie, wspaniale pomagając dzieciom w wyrabianiu odpowiedniego chwytu ołówka, tym samym pozytywnie wpływając na ich naukę pisania i znacznie poprawiając czytelność ich pisma. Jednocześnie dzięki pięknym kolorom, które posiadają, nakładki są wspaniałym sposobem na wyróżnienie swojego ołówka lub długopisu spośród innych. Dzięki wyrabianiu odpowiedniego chwytu pęsetowatego, nakładki na ołówki znacznie wpływają na poprawę precyzji ruchu dłoni dziecka, co może być przydatne w trakcie rozwijania pasji, takich jak malarstwo czy rysunek. Jednocześnie oferowane przez nas nakładki są bardzo przyjemne w dotyku i wygodne, dzięki czemu ręka dziecka mniej się męczy w trakcie pisania.
Filtry
Cena
- 
Producent

Newsletter