Informacja: 22 77 37 861 lub sklep@kreatywnedziecko.eu

Zabawki

Zabawa to z pewnością jeden z najważniejszych i najczęściej wspominanych elementów dzieciństwa – warto więc zadbać o to, żeby była wyjątkowa! Z zabawkami z naszej oferty rodzice mogą mieć pewność, że ich dziecko bawi się świetnie, i jednocześnie w pełni bezpiecznie. Nasze zabawki posiadają stosowne atesty i są dostosowane do wieku. Produkty w naszym sklepie dobieramy z niezwykłą starannością, troszcząc się o to, żeby oferowane przez nas zabawki rozwijały dzieci kreatywnie, wspomagając ich rozwój psychofizyczny, ucząc je twórczego myślenia, rozwiązywania problemów i współpracy. Dzięki zabawie dzieci uczą się umiejętności, które potem zostaną z nimi na całe życie i będą im niezwykle przydatne zarówno w szkole, jak i w dorosłym życiu.

Zabawki dla dzieci


Dostępne u nas zabawki dostosowane są do różnorakich zainteresowań i preferencji dzieci, jednak łączy je bardzo wysoka jakość, wykonanie w całkowicie bezpieczny dla dzieci sposób i to, że bardzo dobrze stymulują ich rozwój. Posiadamy szeroką gamę produktów, zaczynając od zabawek dla niemowląt, przytulanek, przez domki dla lalek, akcesoria do zabaw w odgrywanie ról, takie jak kostiumy czy akcesoria do dziecięcej kuchni, aż po puzzle, zabawki z pozytywką czy zabawki do kąpieli. Wszystkie nasze zabawki pochodzą od sprawdzonych producentów, którzy produkują zabawki mając na uwadze rozwój dzieci, zarówno pod kątem wartości umysłowych, takich jak kreatywność czy zaradność, jak i fizycznym, wspomagając między innymi rozwój dziecięcej motoryki czy koordynacji.

W Kreatywnym Dziecku posiadamy bardzo bogatą ofertę zabawek, dostosowanych do wieku i zainteresowań dziecka. Starannie dobraliśmy nasz asortyment, dzięki czemu oferowane przez nas produkty zapewniając rozrywkę stymulują rozwój psychofizyczny dzieci. Dzięki zabawkom z naszego asortymentu zadbasz o zrównoważony rozwój dziecka, jednocześnie zapewniając mu wspaniałą rozrywkę. Nasze produkty rozwijają w dzieciach szereg pozytywnych umiejętności, takich jak koncentracja, kreatywność czy zdolność do rozwiązywania problemów, krytycznego i twórczego myślenia. Niektóre z nich wpływają pozytywnie na rozwój fizyczny dziecka, chociażby poprawiając jego motorykę i koordynację. Dzięki temu nasze zabawki stanowią wspaniałe uzupełnienie codziennych zajęć i zabaw, nie tylko będąc świetnym sposobem na pełne radości spędzanie czasu, ale również pomagając rozwijać niezwykle ważne dla każdego cechy i umiejętności.
Filtry

Newsletter