Informacja: 22 77 37 861 lub sklep@kreatywnedziecko.eu

Artykuły do Prac Twórczych

Każdy rodzic wie, że dzieci posiadają nieokiełznane ilości energii, którą chętnie pożytkują na tworzenie. W umyśle dziecka nie istnieją żadne ograniczenia, i wszystko, nawet najbardziej pospolite przedmioty, stają się pretekstem do wspaniałej zabawy i nieokiełznanej gry wyobraźni. Dzięki zabawie z różnymi materiałami, dzieci odkrywają w sobie naturalnych twórców i wyzwalają swój niesamowity, kreatywny potencjał. Piękne kolaże, wycinanki z filcu, czy zabawy z masami plastycznymi są dla małych odkrywców idealnym polem do eksperymentowania, poznawania różnych faktur, tworzyw i rozwiązań. Dzięki temu dzieci rozwijają swoją wyobraźnię, myślenie twórcze czy zdolność planowania swoich działań. Znajdą Państwo u nas szeroki wybór asortymentu przeznaczonego do prac twórczych. Dzięki nim dzieci będą mogły w bezpieczny sposób bawić się z różnorodnymi materiałami, tworząc piękne kompozycje, które potem mogą ozdobić domowe zacisze. Z materiałami dostępnymi w naszym sklepie dzieci będą mogły oddać się w pełni radości tworzenia z pomocą bezpiecznych, przetestowanych materiałów posiadających stosowne atesty.
W naszej ofercie znajduje się wszystko czego dziecko potrzebuje do świetnej, twórczej zabawy przez wiele godzin. Dzięki dostępnym u nas pacynkom, które dziecko samodzielnie może wykonać z różnych materiałów, dzieci do życia mogą powołać własny teatr, wystawiając piękne przedstawienia dla najbliższych. Taka zabawa w grupie rówieśniczej dodatkowo nauczy dzieci współpracy i działania w grupie. Dostępne są u nas również akcesoria do quillingu, czyli techniki polegającej na tworzeniu ozdób z wąskich pasków papieru zwiniętych w sprężynki. Ta wspaniała zabawa dla dzieci w różnym wieku wspaniale rozwinie ich zdolności w zakresie małej motoryki i koordynację oko-ręka. Poza tym, posiadamy w swojej ofercie bogaty wybór materiałów dekoracyjnych, zdobień, cekinów i wiele, wiele więcej – znajdziecie u nas wszystko do prac twórczych!

Dzięki pracom twórczym dzieci rozwijają swoją naturalną kreatywność. Przy okazji tworzenia swoich małych dzieł, dzieci ćwiczą swoją rękę, wspomagając koordynację czy motorykę paluszków. Zabawa z różnorodnymi materiałami to również świetna okazja nie tylko do poznania rozmaitych faktur i struktur, ale również edukacji na temat odpowiedzialnej i bezpiecznej zabawy. Bawiąc się w grupie artykułami do prac twórczych, dzieci szybko nauczą się wspólnej pracy, prezentowania swojego zdania i podążania wybraną przez siebie twórczą ścieżką. A wszystko to otoczeniu niezwykle barwnych, kolorowych i bezpiecznych artykułów, które we wspaniały sposób będą towarzyszami dziecięcych zabaw!
Filtry

Newsletter