Informacja: 22 77 37 861 lub sklep@kreatywnedziecko.eu

MARKERY DO BIAŁYCH TABLIC

Niegdyś jednym z najbardziej charakterystycznych widoków w szkolnych klasach była tablica, która wraz z gąbką i kredami stanowiły nierozerwalny zestaw, uniwersalnie stosowany we wszystkich szkołach. W ostatnich latach coraz większą popularnością zaczęły cieszyć się białe tablice, które szturmem wdarły się do polskich szkół. Nie powinno nas to dziwić! Korzystanie z białych tablic ma szereg zalet. Wśród nich zdecydowanie największą jest możliwość pisania po ich powierzchni markerami suchościeralnymi, których używanie jest znacznie przyjemniejsze niż kredy. Dlatego w naszym sklepie z zabawkami nie mogło zabraknąć najwyższej jakości markerów suchościeralnych przeznaczonych do białych tablic!
1
1
W naszym sklepie znajdą Państwo bogaty wybór artykułów szkolnych najwyższej jakości. Wśród nich nie mogło zabraknąć markerów suchościeralnych. Dzięki nim pisanie po białych tablicach staje się jeszcze przyjemniejsze niż wcześniej! W naszej ofercie znajdują się wyjątkowe tablice Pilot V Board Master, które cechują się wymiennymi wkładami w różnych kolorach. Dzięki temu rozwiązaniu jeden marker może służyć przez długi czas, co jest znacznie bardziej ekonomicznym i ekologicznym rozwiązaniem w porównaniu do klasycznych markerów suchościeralnych. Markery i wkłady do nich dostępne są w kolorze czarnym, czerwonym, niebieskim i zielonym.

Tusz użyty we wkładach cechuje znakomita płynność, zaś końcówki piszące świetnej jakości, cechujące się duża wydajnością, pozwalają na użytkowanie markerów bez konieczności pompowania tuszu lub potrząsania pisakiem. Dodatkowo, plastik wykorzystany do produkcji markera pochodzi z recyklingu, co jeszcze bardziej podkreśla jego ekologiczny charakter.

W porównaniu do klasycznych, zielonych tablic kredowych, białe tablice w połączeniu z markerami suchościeralnymi niosą ze sobą szereg zalet. Przede wszystkim, pisanie z ich pomocą nie wymaga użycia siły, dzięki czemu zarówno uczniowie, jak i nauczyciele nie zmęczą się nawet długo stojąc przy tablicy. Markery suchościeralne dużo łatwiej zmywają się niż kreda, co pozwala na szybsze uprzątnięcie tablicy po lekcji, zaś dzięki temu, że do ich pozbycia nie potrzeba wody, nie trzeba czekać, aż świeżo starta tablica wyschnie, zamiast czego można od razu kontynuować pracę!
Filtry
Cena
- 

Newsletter