Informacja: 22 77 37 861 lub sklep@kreatywnedziecko.eu

MALOWANIE NA SZKLE

Malowanie po szkle jest niezwykle inspirującym rejonem działalności plastycznej, który zapewnia ogrom możliwości, jak również posiada dużą ilość korzyści dla małych artystów. Ten dość nietypowy, a przez to często niedoceniany rejon sztuki, pozwala dzieciom na wspaniałe odprężenie się i zrelaksowanie, a jednocześnie zapewnia im ciekawą i angażującą rozrywkę, która będzie stanowiła wspaniałą odmianę od standardowego rysowania lub malowania. Malowanie na szkle rozwija wyobraźnię i kreatywność dzieci, uczy je pracy z nowym materiałem. Dzięki łatwym w obsłudze, a jednocześnie dającym świetny efekt akcesoriom, dzieci w prosty sposób są w stanie zrobić swoje pierwsze witraże, które mogą stanowić wspaniałą ozdobę ich pokoju.
1
JOVI Kredki świecowe do szkła 6 kolorów

JOVI Kredki świecowe do szkła 6 kolorów

Cena widoczna po zalogowaniu

1
W naszym sklepie posiadamy bogaty wybór akcesoriów przeznaczonych do malowania na szkle dostosowanych do potrzeb dzieci. Dzięki nim pierwsze kroki w tworzeniu własnych witraży będą niezwykle proste i przyjemne. Jednocześnie proponowane przez nas akcesoria cechują się wysoką jakością, dzięki czemu wykonane prace będą posiadać świetny wygląd. Dostępne w naszym sklepie z zabawkami są zarówno gotowe zestawy do zrobienia witraży, które pozwolą na naukę malowania na szkle, jak również markery, które cechują się tym, że niezwykle łatwo się z nimi pracuje. Niezwykle ciekawą opcją jest również możliwość stworzenia własnych naklejek z pomocą farby i medium do farb plakatowych.

Dostępne w naszym sklepie akcesoria do malowania na szkle zostały dobrane w ten sposób, żeby zapewnić dzieciom przyjemną i rozwijającą rozrywkę. Proponowane przez nas artykuły cechują się niezwykle wysoką jakością, dzięki czemu stworzone z ich pomocą prace wspaniale wyglądają i stanowią piękną dekorację wnętrza. Poza zapewnianiem niezwykle angażującej rozrywki, malowanie na szkle posiada bardzo dobry wpływ na rozwój dziecka. Dzięki pracy z markerami i farbami dzieci rozwijają swoje umiejętności motoryczne, szczególnie z zakresu motoryki małej. Malowanie po szkle i tworzenie witraży świetnie ćwiczy precyzję ruchów i koordynację oko – ręka. Tworząc swoje dzieła, dzieci wspaniale ćwiczą swoją wyobraźnię i kreatywność, zaś sam proces malowania i rysowania po szkle zapewnia dzieciom wspaniałe odprężenie i możliwość wyrażenia siebie.
Filtry
Wybrane opcje:
Producent
[X] JOVI
Cena
- 
Producent

Newsletter