Informacja: 22 77 37 861 lub sklep@kreatywnedziecko.eu

Fartuszki

Tworzenie skomplikowanych projektów z użyciem farb dostarcza całej masy radości. W przypadku zarówno małych artystów, jak i nieco starszych dzieci, malowanie to wspaniała okazja nie tylko na spędzenie czasu dobrze się bawiąc, ale również na rozwiniecie wielu kluczowych dla zdrowego rozwoju cech, takich jak kreatywność, wyobraźnia czy precyzja ruchów. Jednak często zdarza się tak, że kartka czy płótno to nie jedyne miejsce, w którym ląduje farba.
1
Fartuszek malarski dla dzieci 3-4 lat

Fartuszek malarski dla dzieci 3-4 lat

Cena widoczna po zalogowaniu

Fartuszek malarski dla dzieci 5-6 lat

Fartuszek malarski dla dzieci 5-6 lat

Cena widoczna po zalogowaniu

Fartuszek malarski dla dzieci 7-8 lat

Fartuszek malarski dla dzieci 7-8 lat

Cena widoczna po zalogowaniu

Fartuszek malarski dzieciecy  9-10 lat

Fartuszek malarski dzieciecy 9-10 lat

Cena widoczna po zalogowaniu

1
O ile dość łatwo można wyczyścić ubrudzone w trakcie radosnej, twórczej pracy rączki, o tyle pozbywanie się plam farby z ubranek to coś, czego lepiej jest unikać. Specjalnie z tą myślą, stworzyliśmy w naszym sklepie ofertę fartuszków dla małych malarzy. Dzięki nim dzieci nie tylko będą mogły rozwijać swoją artystyczną pasję, przy okazji korzystając z dobrodziejstw malowania, ale też rodzice nie będą musieli martwić się powstałymi w trakcie pracy plamkami na ubrankach.

Oferowane przez nas fartuszki doskonale nadadzą się dla dzieci już od 3 roku życia. Dzięki swojej konstrukcji, fartuszki świetnie dopasują się do ciała i ubranka dziecka, skutecznie je okrywając i chroniąc przed niepożądanymi rozpryskami farby, które pojawiają się w trakcie pracy. Fartuszek malarski zakrywa tułów dziecka i ręce. Dzięki zastosowaniu licznych udogodnień, korzystanie z fartuszków to czysta przyjemność. Posiadają one dwie wygodne kieszenie, w których dzieci będą mogły schować najbardziej potrzebne przybory, dzięki czemu będą one zawsze pod ręką. Dzięki zapięciu po bokach, fartuszek nie krępuje ruchów dziecka, nie przeszkadzając mu tym samym w trakcie pracy. Zastosowanie ściągaczy na mankietach nie tylko pozwala idealnie dopasować szerokość rękawów do rączki dziecka, ale zapobiega też dostaniu się farby pod fartuszek.

Fartuszki malarskie stanowią świetne wsparcie dla dziecka stawiającego pierwsze kroki w świecie malarstwa. Dzięki ochronie ubrania i rączek przed zabrudzeniami, może ono bez przeszkód oddawać się swojej pasji. Same fartuszki są bardzo wygodne, dzięki czemu nie ograniczają ruchów małych malarzy i pozwalają im w pełni oddać się twórczości.

Newsletter