Informacja: 22 77 37 861 lub sklep@kreatywnedziecko.eu

KREDY

Przydadzą się zarówno w przedszkolu i szkole, jak i podczas zabawy na podwórku, na przykład wyznaczając pole do gry w klasy. Posiadają piękne kolory, które wspaniale ozdobią wszystko, czego dotkną, a jednocześnie wystarczy odrobina wody, a po całej zabawie nie zostaje ślad. Mowa oczywiście o kredach! Ten artykuł, świetnie znany od pokoleń, stanowi podstawę wielu dziecięcych zabaw, rozwija szereg dziecięcych umiejętności i cech, które są niezwykle ważne w życiu dziecka.
1
COLORINO Kreda Jumbo Neon 6 kolorów

COLORINO Kreda Jumbo Neon 6 kolorów

Cena widoczna po zalogowaniu

COLORINO Kreda kolorowa JUMBO 6 kol.

COLORINO Kreda kolorowa JUMBO 6 kol.

Cena widoczna po zalogowaniu

Kreda niepyląca BIAŁA - 10 szt. Jovi

Kreda niepyląca BIAŁA - 10 szt. Jovi

Cena widoczna po zalogowaniu

Kreda niepyląca KOLOROWA - 10 szt. Jovi

Kreda niepyląca KOLOROWA - 10 szt. Jovi

Cena widoczna po zalogowaniu

1
Dzięki nim dzieci będą ćwiczyć swój chwyt, pracować nad precyzją ruchów, poprawia swoją koordynacją oko – ręka. Dzięki zabawie w klasy, lub jej licznym wariantom, dzieci będą miały okazję do poprawy swojej koordynacji ruchowej i nauki liczb i liczenia. Rysowanie z pomocą kredy może stać się wsparciem w poznawaniu kolorów, jak również rozwinie ich wyobraźnię, kreatywność, a nawet umiejętność obserwacji.

Z myślą o długich godzinach dziecięcych zabaw, jak również o szeregu korzyści, które niesie za sobą korzystanie z tego artykułu, skonstruowaliśmy ofertę świetnych jakościowo kred, które doskonale sprawdzą się zarówno w warunkach domowych, jak i podczas zajęć w przedszkolach, szkołach i w zorganizowanych grupach z dziećmi. Znajdą Państwo u nas zarówno kolorowe kredy Jumbo, które cechują się większą wytrzymałością i pięknymi, żywymi kolorami, dostępne w różnych zestawach, zróżnicowanych pod kątem ilości i kolorystyki zawartych w nich artykułów. Dostępna w naszym sklepie jest również kreda niepyląca, która świetnie nadaje się do stosowania w domu. Kreda niepyląca od Jovi dostępna jest zarówno w wersji kolorowej, jak i w wersji białej. Znajdą Państwo u nas również kredę w spray’u, która nada się do wielu zabaw kreatywnych na świeżym powietrzu, jak również zestaw kredy kolorowej i małej tabliczki, które idealnie nadadzą się do ćwiczenia z dzieckiem w domu rysunku, pisania i liczenia.

Kreda od lat cieszy się niesłabnącym zainteresowaniem dzieci. Dzięki niezwykłym możliwościom zabawy, które zapewnia ten niepozorny artykuł, dzieci chętnie po niego sięgają. Kreda świetnie sprawdza się zarówno w trakcie zabaw na dworze, wśród których do zdecydowanie najpopularniejszych można zaliczyć klasy i rysowanie, jak i podczas nauki z dziećmi liczenia i pisania.
Filtry
Cena
- 
Producent

Newsletter