Informacja: 22 77 37 861 lub sklep@kreatywnedziecko.eu

MALOWANIE PO NUMERACH

Nauka rysowania i malowania jeszcze nigdy nie była tak prosta! Dzięki zestawom do malowania po numerkach, nauka tych dwóch bardzo popularnych technik plastycznych staje się niezwykle łatwa i przyjemna. Dzięki gotowym kompozycjom, mali i duzi artyści chcący doskonalić swoje umiejętności mogą w pełni skupić się na doskonaleniu swojej techniki. W zestawach znajduje się wszystko, czego potrzeba do rozpoczęcia pracy! Dzięki wysokiej jakości akcesoriom i dopasowanej do stopnia zaawansowania trudności nauka przebiega niezwykle sprawnie, jednocześnie stanowiąc świetną rozrywkę. Dzięki różnemu poziomowi trudności zestawów, doskonale sprawdzą się one zarówno dla małych artystów, stawiających pierwsze kroki w rysunku i malarstwie, jak i dla starszaków, które chcą popracować nad swoją techniką.
1
1
W naszym sklepie z zabawkami znajdą Państwo ciekawy wybór zestawów do malowania po numerkach. Dzięki nim dzieci w przyjemny sposób poprawią swoją technikę, jednocześnie tworząc niezwykle piękne kompozycje. Dostępne w naszym asortymencie są zarówno zestawy do nauki malowania z pomocą farb akrylowych, jak i zestawy, które pozwalają na poprawienie techniki szkicowania. Wszystkie zestawy posiadają piękne, acz nieskomplikowane, specjalnie przystosowane do ćwiczenia kompozycje. Zestawy zostały tak skomponowane, aby artysta mógł w pełni skupić się na doskonaleniu swojej techniki. Końcowy efekt pracy z zestawami do malowania i rysowania po numerkach zawsze stanowi estetyczna, ciekawa praca. Zestawy doskonale nadadzą się zarówno dla dzieci jak i dla dorosłych, którzy chcą postawić pierwsze kroki lub udoskonalić swoją technikę rysunku lub malarstwa.

Dzięki pracy z zestawami do numerków dzieci nie tylko spędzają czas w niezwykle angażujący i ciekawy sposób, ale też pracują nad szeregiem swoich cech i umiejętności. Rozwój umiejętności malarskich i rysowniczych idzie w parze z rozwojem małej motoryki. Dzięki pracy w skupieniu nad detalami obrazków, dzieci uczą się precyzji ruchów, i poprawiają zarówno swoją koordynację oko – ręka, jak i zdolność do skupienia i utrzymania uwagi. Jednocześnie trzymanie pędzelków lub ołówków pomaga wyrabiać prawidłowy chwyt pęsetowy. Praca nad doskonaleniem swoich umiejętności plastycznych stanowi również wspaniałą okazję do relaksu, uspokojenia się i wyciszenia po dniu pełnym emocji.
Filtry
Cena
- 
Producent

Newsletter