Informacja: 22 77 37 861 lub sklep@kreatywnedziecko.eu

SZTALUGI

Pracownia zarówno małego, jak i dużego malarza, składa się z dość podobnych elementów. Oczywiście nie może zabraknąć w niej między innymi pędzli, farb czy podobrazi, ponieważ bez nich ciężko jest wyobrazić sobie namalowanie swojego dzieła. Poza nimi również reszta akcesoriów używanych przez artystów będzie do siebie podobna. W każdej pracowni powinna zaś się znaleźć sztaluga malarska, która nie tylko ułatwi pracę, ale również przyda się ekspozycji prac, jednocześnie stanowiąc bardzo ważny element wnętrza. Specjalnie z myślą o malarzach w każdym wieku, jak i o wszystkich artystach szukających sposobu na wyeksponowanie swoich prac, wybraliśmy najwyższej jakości sztalugi, które dostępne są w naszym sklepie.
1
MELISSA & DOUG Tablica Stołowa 3w1

MELISSA & DOUG Tablica Stołowa 3w1

Cena widoczna po zalogowaniu

Podstawka pod książkę

Podstawka pod książkę

Cena widoczna po zalogowaniu

Sztaluga bukowa studyjna SZKOLNA SAS

Sztaluga bukowa studyjna SZKOLNA SAS

Cena widoczna po zalogowaniu

Sztaluga szkolna sosnowa trójnóg CZARNA

Sztaluga szkolna sosnowa trójnóg CZARNA

Cena widoczna po zalogowaniu

1
W naszym sklepie z zabawkami znajdą Państwo szeroki wybór artykułów przeznaczonych do rozwijania w dzieciach artystycznych pasji, które nie tylko wspaniale zaangażują najmłodszych, ale będą też stanowić duże wsparcie dla ich rozwoju. Wśród naszej bogatej oferty artykułów malarskich polecamy sztalugi, które szczególnie przypadną do gustu małym malarzom. Dzięki nim nie tylko dzieci będą w stanie rozwijać swoją artystyczną pasję, ale znacznie poprawi się wygoda ich pracy. Znajdą Państwo u nas zarówno tablice multizadaniowe, które doskonale sprawdzą się dla najmłodszych dzieci, jak sztalugi regulowane, z których korzystać mogą dzieci już powyżej 110 centymetrów wzrostu, jak również dorośli. Dzięki temu raz kupiona sztaluga, wykonana z najwyższej jakości materiałów, będzie mogła rosnąć wraz z dzieckiem i służyć mu przez wiele lat.

Sztalugi nie tylko znacznie ułatwiają malowanie, ale są również wspaniałym sposobem na wyeksponowanie skończonych prac. Razem z nimi, dzieci będą mogły w pełni doświadczyć radości tworzenia z pomocą farb, dzięki czemu w przyjemny i angażujący sposób rozwiną w sobie wiele niezwykle przydatnych cech i umiejętności, które są kluczowe dla ich zdrowego rozwoju. Dokładna praca z pędzlem uczy skupienia, pozytywnie wpływa na motorykę małą i świetnie ćwiczy koordynację oko – ręka i precyzję ruchów dłoni. Dzięki tworzeniu własnych dzieł, dzieci nauczą się wyrażać siebie, jak również rozwiną swoją wyobraźnię i dadzą upust kreatywności. Co jednak najważniejsze – będą się przy tym wspaniale bawić!
Filtry
Cena
- 
Producent

Newsletter