Informacja: 22 77 37 861 lub sklep@kreatywnedziecko.eu

TEKTURY FALISTE

Tektura falista stanowi doskonałą bazę do wielu prac twórczych. Dostępne na naszej stronie internetowej produkty firmy Happy Color stanowią znakomity punkt wyjścia do wielogodzinnych zabaw i tworzenia niecodziennych prac twórczych. Połączone w zestawy kontrastujących lub uzupełniających się barw tektury z pewnością przypadną do gusty małym artystom, którzy bez trudu znajdą dla nich szeroką gamę zastosowań w swoich projektach.
1
1
Produkty od uznanej firmy Happy Color odznaczają się świetną jakością i kreatywnym podejściem do kwestii zabawy, dzięki której dzieci mogą rozwijać swoje twórcze myślenie, umiejętność rozwiązywania problemów i kształtują małą motorykę. Przy okazji możemy nauczyć dzieci jak w odpowiedzialny sposób korzystać z nożyczek czy kleju. Praca z tekturą pozwoli również na popracowanie nad siłą paluszków dziecka. Tektury faliste mogą zostać wykorzystane do zrealizowania rozmaitych projektów małych konstruktorów, kształtując w ten sposób ich zdolność planowania, krytycznego podchodzenia do własnych dzieł, odpowiedniego wykorzystania dostępnych materiałów czy rozwiązywania pojawiających się po drodze problemów. Dzięki precyzyjnej pracy z tekturą dziecko nauczy się odpowiednio pracować palcami, poprawi swoją koordynację wzrorkowo – ruchową i będzie pracować nad małą motoryką.

Tektura falista doskonale sprawdzi się w trakcie rozmaitych prac twórczych, które stanowią angażującą i niezwykle rozwijającą zabawę dla dziecka. Można z niej robić tematyczne ozdoby na różne okazje, dzięki którym urodziny i święta nabiorą jeszcze bardziej rodzinnego i indywidualnego charakteru. Dekoracje wykonane z tektury sprawdzą się również doskonale do przystrojenia pokoju dziecięcego.

Wspólne tworzenie ozdób to dla dziecka nie tylko niezwykła okazja do pracy nad małą motoryką, koncentracją i koordynacją oko – ręka, ale również świetny pretekst do nauki współpracy z rówieśnikami czy spędzenia rodzinnego popołudnia pełnego zabawy. Tektura falista idealnie nada się również do pakowania prezentów, dzięki czemu będzie można nadać podarkom dla bliskich osób jeszcze bardziej osobisty charakter. Tektura nada się również do tworzenia indywidualnych okładek do notesów lub pamiętników. Dzięki swoim wszechstronnym zastosowaniom i pełnym kolorom, tektura falista jest niezwykle popularnym akcesorium nie tylko wśród rodziców, ale również wśród animatorów dla dzieci i nauczycieli w przedszkolach i pierwszy klasach podstawówki.
Filtry
Cena
- 

Newsletter