Informacja: 22 77 37 861 lub sklep@kreatywnedziecko.eu

OCZKA

Szaleństwo kolorów i mnogość wzorów artykułów dedykowanych do prac twórczych ma na celu inspirowanie dzieci i rozbudzanie w nich kreatywnego podejścia do wykonywanych zadań. Tworząc naszą ofertę chcemy sprostać nawet najbardziej wymagającym odkrywcom świata i ich potrzebom. Dlatego też na naszej stronie znajdziecie chociażby cała zakładkę poświęconą oczkom. Mała, duże, kolorowe, czarno-białe, okrągłe, owalne, dostępne w zestawach po 20, 40 i 80 sztuk – dzięki tak szerokiej ofercie uda się spełnić oczekiwania nawet bardzo wymagającego małego artysty.
1
1
Samoprzylepne oczka budzą zainteresowanie i rozbawienie dzieci, które zawsze znajdują dla nich zastosowanie i nawet przez moment nie wahają się w jaki sposób je wykorzystać. Pamiętajmy jednak, że poza zastosowaniem podczas twórczych i kreatywnych zabaw, oczka potrafią być niezwykle przydatne podczas nauki. Krótka lekcja liczenia z ich wykorzystaniem do dobry pomysł, aby przypomnieć dzieciom podstawy matematyki. Łatwe rachunki dodawania i odejmowania z pewnością przyjemniej będzie się liczyło przy pomocy ulubionych, ruchomych naklejek. Jednak jeśli Wasze szkraby nie są jeszcze na etapie działań matematycznych, zawsze możecie poćwiczyć wspólne liczenie oczek i poznawanie nowych cyfr.

Oczywiście, długotrwałe liczenie oczek na powierzchni biurka może dość szybko znużyć dziecko, jednak i na to istnieje sposób. Do liczenia można wykorzystać balon – kolejno naklejane na jego powierzchnię oczka, połączone ze wspólnym liczeniem. Będzie stanowiło ciekawą formą nauki. Nawet jeśli dziecko zgubi się w trakcie, ponowne przeliczanie oczek nie będzie problemem. Zestawy 100 samoprzylepnych oczek nie tylko pozwolą stworzyć cudaczne balony, ale zapewnią dzienną dawkę ćwiczeń z podstaw matematyki.

Nasza strona pełna jest kreatywny akcesoriów z wykorzystaniem których można się bawić i uczyć. Żeby pozostać na bieżąco zachęcamy do regularnego odwiedzania naszej strony internetowej lub do naszego sklepu stacjonarnego na ulicy Skargi 1 w Warszawie Wesołej. Poza możliwością zobaczenia zabawek i artykułów do zabaw kreatywnych na żywo będą Państwo mieli szansę skorzystać z porady naszego zespołu w sprawie odpowiedniego doboru produktów.
Filtry
Cena
- 

Newsletter