Informacja: 22 77 37 861 lub sklep@kreatywnedziecko.eu

Zabawki do kąpieli

Kąpiel jest często bardzo niedocenianym punktem w harmonogramie dnia dziecka. Tymczasem przynosi ona wiele korzyści zarówno na gruncie emocjonalnym, jak i rozwojowym. Dzieci już od pierwszych dni życia chętnie spędzają czas w wannie, ponieważ jest to dla nich świetna okazja na relaks, wyciszenie się po dniu pełnym harców i poznawania świata, a także na kontakt z rodzicem, w trakcie którego zacieśnia się relacja i buduje więź emocjonalna. Również starsze dzieci czerpią z kąpieli szerek korzyści. Pierwsze wodne eksperymenty, poznawanie fizyki, która rządzi płynami czy ćwiczenia równowagi mogą stać się wspaniałym urozmaiceniem kąpieli. Ponadto warto zadbać o odpowiednie zabawki, które sprawią, że kąpiel będzie jeszcze przyjemniejsza.
1
BS TOYS RYBKI DO NURKOWANIA

BS TOYS RYBKI DO NURKOWANIA

Cena widoczna po zalogowaniu

1
W naszej ofercie posiadamy niezwykle angażujące zabawki do kąpieli, które uprzyjemnią ten element dnia. Znajdą Państwo u nas między innymi lejek do kąpieli Drip Drip od Fat Brain. Zestaw składa się z trzech kubeczków i młynka, przez który woda przelewa się w rózny sposób i z różną prędkością. Ustawienie kubeczków można modyfikować w trakcie kąpieli, otwierajac tym samym przestrzeń na rozmaite eksperymenty z wodą. W ten sposób dziecko w trakcie kąpieli uczy się wyciągać wnioski i rozwija swoje umiejętności wizualno – przestrzenne. Posiadamy również kredki do malowania w kąpieli. Bardzo łatwo rysuje się nimi po kafelkach lub wannie, dzięki czemu każda kąpiel może być wyjątkowa i kolorowa. W zestawie znajduje się osiem kolorów, dzięki czemu można stworzyć piękne i skomplikowane dzieła, które będą wspaniałym urozmaiceniem kąpieli. Kredki bardzo łatwo się zmywają z pokolorowanych powierzchni. Dostępny w naszym sklepie jest również zestaw do wędkowania w kąpieli, który poprawi koncentrację i koordynację dziecka.

Zabawy w kąpieli pomagają dziecku się relaksować, a przy okazji stwarzają okazję do dodatkowego stymulowania zdrowego rozwoju. Korzystanie ze sprawdzonych zabawek, wykonanych w sposób bezpieczny dla dziecka z najwyższej jakości materiału, dodatkowo urozmaici kąpiele i nada im dodatkowego wymiaru, stwarzając przestrzeń na naukę i sprawiając, że zabawa stanie się jeszcze ciekawsza.

Newsletter