Informacja: 22 77 37 861 lub sklep@kreatywnedziecko.eu

Zabawa w dom i sklep

Zabawy w odgrywanie ról stanowią niezwykle istotny element rozwoju dziecka. Dzięki nim dzieci uczą się empatii, odpowiednich zachowań społecznych, ale też we wspaniały sposób ćwiczą swoją kreatywność i rozwijają wyobraźnię. Zabawy te wspaniale pozwalają dziecku zgrać się z grupą rówieśniczą, nauczyć współpracy, chęci niesienia pomocy i dostrzegania potrzeb innych osób. Specjalnie z myślą o tym rodzaju zabawy wybraliśmy najlepsze akcesoria, dzięki którym odgrywanie ról stanie się jeszcze bardziej realistyczne, i które wspaniale będą urozmaicać zabawę. Dodatkowo akcesoria te będą stymulować dzieci i inspirować je do dalszej zabawy, która dzięki wykorzystaniu miniaturowych, bardzo funkcjonalnych przedmiotów, które dzieci obserwują na co dzień, będzie niezwykle angażująca.
1
1
W naszym sklepie z zabawkami posiadamy niezwykle szeroki asortyment, dobrany specjalnie z myślą o zabawie w dom i sklep. Dzięki nim dzieci będą mogły w pełni oddać się zabawie w odgrywanie ról, przy okazji korzystając ze specjalnie dostosowanych i bezpiecznych akcesoriów. Znajdą Państwo u nas wszystkie akcesoria, które mogą przydać się dziecku w trakcie zabawy w dom i sklep, które urozmaicą i urealnią tę uwielbianą przez dzieci i niewzykle rozwijającą zabawę. Dzięki Drewnianej Kuchni i akcesoriom kuchennym, dzieci mogą bawić się w przygotowanie wymyślnych potraw dla najbliższych. Dzięki drewnianym modelom jedzenia dzieci nie tylko będą rozwijać swoje słownictwo, ale będą również mieć okazję zyskać wiedzę na temat pochodzenia danego jedzenia, wzbogacając swoją wiedzę o świecie. Dzięki zabawkowej lodziarni lub sklepowi spożywczemu, dzieci nie tylko będą się świetnie bawić, ale również poprawią swoją umiejętność podejmowania decyzji i oswoją się z codziennymi czynnościami. Natomiast bawiąc się z dziećmi w sprzątanie nauczymy je odpowiedzialności, a korzystając z zestawu do zabawy w lekarza, dzieci nauczą się dbać o własne zdrowie i pokonają strach przed wizytą u doktora.

Dostępne w naszym sklepie zabawki do zabawy w dom, sklep i zawody dzieci rozwiną swoje umiejętności społeczne, nauczą się współpracy i poćwiczą wyobraźnię. Zabawy w odgrywanie ról są dla rodziców bezcenną możliwością obserwacji i poznania swojego dziecka, a co za tym idzie lepszego go zrozumienia i pielęgnacji relacji. Dzięki zabawom, w trakcie których dzieci wcielają się w różne sytuacje i postacie, rozwijają one również swoje poczucie odpowiedzialności i mają okazję do wykazania się kreatywnością.
Filtry
Cena
- 
Producent

Newsletter