Informacja: 22 77 37 861 lub sklep@kreatywnedziecko.eu

Zabawki plastyczne

Zabawki plastyczne to bezdyskusyjnie bardzo ciekawa i bogata kategoria, w której znajdują się zabawki rozwijające szereg umiejętności i talentów dzieci, nie tylko tych plastycznych, jednocześnie wspaniale je angażując i zapewniając długie godziny pełne wspaniałej rozrywki. Razem z nimi dzieci poznają rozmaite techniki plastyczne, dzięki którym będą miały okazję do odkrycia w sobie swoich talentów i pasji, jak również rozwiną swoje umiejętności. Zabawki wpisujące się w tę kategorię wspaniale angażują dzieci, jednocześnie pozwalając im na rozwijanie motoryki małej i koordynacji oko – ręka. Zabawki te rozwijają również szereg bezcennych dla zdrowego i zrównoważonego rozwoju dziecka cech umysłowych, takich jak wyobraźnia, kreatywność i twórcze myślenie.
W naszej ofercie posiadamy niezwykle bogaty wybór zabawek plastycznych, dopasowanych do wieku i poziomu zaawansowania w danej technice dziecka. Z naszymi zestawami dzieci mogą postawić zarówno pierwsze, jak i kolejne kroki w wielu rodzajach i gałęziach sztuki, między innymi w malarstwie, rysowaniu czy origami. Dodatkowo, znajdą Państwo u nas akcesoria, które rozwiną wyobraźnię przestrzenną dziecka i nauczą je pracować z różnymi materiałami. Do tego rodzaju produktów możemy zaliczyć między innymi ciastoplastelinę i piasek kinetyczny. Dodatkowo, posiadamy w naszej ofercie liczne zestawy tematyczne, pozwalające dziecku poprzez zabawę i kontakt ze sztuką poznać liczby, literki lub zwierzątka, tym samym będąc wspaniałym sposobem na naukę dla małych dzieci. Wszystkie nasze zabawki plastyczne są dostosowane do wieku dziecka i wykonane z materiałów zapewniających bezpieczną zabawę.

Rozwijanie kreatywności, sprawności dłoni i pozytywny wpływ na psychikę dziecka poprzez możliwość wyrażenia siebie – to zaledwie kilka z długiej listy zalet tych uwielbianych przez dzieci zabawek. Konstruując naszą ofertę przyłożyliśmy szczególną uwagę, aby proponowane przez nas zabawki plastyczne zapewniały dzieciom zróżnicowane możliwości wyboru, w zależności od tego jaką technikę chcą poznać. Dzięki temu, nasze zabawki plastyczne zapewniają dzieciom wszechstronny rozwój psycho – fizyczny, mając wspaniały wpływ zarówno na takie cechy jak wyobraźnia, samodzielność i kreatywność dzieci, jak i na sprawność paluszków czy koordynację oko – ręka.
Filtry

Newsletter