Informacja: 22 77 37 861 lub sklep@kreatywnedziecko.eu

Kostiumy i stroje

Dziecięce imprezy zachwycają ilością zabawy, kolorów i animacji dla wszystkich małych gości! Specjalnie z myślą o tych bezcennych chwilach, które zostaną potem z dziećmi już na zawsze wybraliśmy do naszej oferty najlepsze materiały na małe przyjęcia, takie jak farbki i kredki do malowania twarzy, kostiumy, balony i wiele więcej! Dzięki temu będą Państwo mogli mieć pewność, że żadna impreza nie będzie za to sama, za to każda będzie pełna świetnej zabawy i mnóstwa emocji. Wśród prawdziwych hitów imprez dziecięcych wyróżnić można kostiumy. Dzieci uwielbiają okazję do przebrania się, a aktywność ta pozytywnie wpływa na ich kreatywność.
1
1
Specjalnie na bale przebierańców, imprezy Halloweenowe czy bale karnawałowe posiadamy w naszej ofercie stroje i kostiumy, które pozwolą dzieciom wcielić się w czarodziejki, wróżki, czarodziei czy kucharzy. Kostiumy są wyprodukowane z wytrzymałych materiałów. Razem z dostępnymi u nas farbkami i kredkami do twarzy, a także z akcesoriami na przyjęcia dla dzieci takimi jak balony z helem, nasze stroje sprawią, że nie ważne jaki jest motyw przewodni imprezy – każdy bal dla dzieci będzie pełny kolorów i pomysłów na niezwykłe kreacje, dzięki którym dzieci będą mogły dać upust swojej kreatywności. Jednocześnie przebieranie się w kolorowe stroje da dzieciom możliwość na wyrażenie siebie i wzmocni ich pewność siebie.

Dzięki akcesoriom na bale i imprezy dla dzieci dostępnym w naszym sklepie będziecie mieć pewność, że każde przyjęcie będzie wyjątkowe, pełne kolorów i zostanie z dziećmi już na zawsze w postaci pięknych i barwnych wspomnień. Piękne, kolorowe stroje mogą również być przydatne w trakcie codziennych zabaw, na przykład stając się bodźcem do stworzenia domowego teatru. Dzięki przebraniom, dzieciom łatwiej będzie wcielać się w różne role, dzięki czemu będą ćwiczyć swoją kreatywność, empatię i rozbudzać ciekawość wobec świata. Wszystkie dostępne w naszym sklepie stroje zostały wykonane z wysokiej jakości, wytrzymałych materiałów. Stroje zostały uszyte w taki sposób, żeby zapewnić dziecku swobodę ruchu, zaś wykorzystane materiały są neutralne i niepodrażniające.
Filtry
Cena
- 

Newsletter