Informacja: 22 77 37 861 lub sklep@kreatywnedziecko.eu

Zabawa w ogrodzie

W rozwoju dzieci niezwykle istotna jest zdrowa dawka ruchu, która pobudza zarówno ich ciała jak i umysły. Dlatego w naszym sklepie z zabawkami nie mogło zabraknąć akcesoriów do zabaw na świeżym powietrzu! Aktywność pod tak zwaną „chmurką” wspaniale wpływa na zdrowie i kondycje dzieci, przynosząc również szereg korzyści dla rozwoju ich kluczowych cech umysłowych i fizycznych. Dzięki rozmaitym grom sportowym i zręcznościowym dzieci mają okazję do potrenowania swojej koordynacji ruchowej, koordynacji oko – ręka, nauczenia się zasad zdrowej rywalizacji i poćwiczenia spostrzegawczości i szybkości reakcji. Wiele gier rozwija również myślenie taktyczne u dzieci, kształcąc w nich odruch do planowania swoich działań i ucząc szybkiej adaptacji do dynamicznie zmieniających się warunków, które panować będą na polu do gry.
Zabawki w tej sekcji podzieliliśmy na trzy podkategorie, które mają na celu ułatwienie poruszania się po naszym sklepie internetowym. Znajdą Państwo wśród nich akcesoria do puszczania baniek mydlanych. Ta uwielbiana przez dzieci zabawa ma świetny wpływ na aktywizację dziecka i jego sprawność ruchową, aczkolwiek przede wszystkim dostarcza masy śmiechu i wspólnej zabawy. Dzięki puszczaniu baniek i zabawie nimi razem z rówieśnikami lub rodzeństwem, dzieci uczą się odpowiednich zachowań społecznych, poprawiając swoje umiejętności współpracy i dzielenia się. Znajdą u nas Państwo także gry sportowe i zręcznościowe, które będą mieć wspaniały wpływ na motorykę, kondycję i koordynację dzieci. Sportowa zabawa będzie też świetnym pomysłem na animację czasu większej grupie dzieci, które nauczą się dzięki niej kooperacji w zespole i zasad zdrowej rywalizacji. Jednocześnie, gry te rozwijają spostrzegawczość i pozwalają nauczyć się strategicznego myślenia, planowania i szybkiego podejmowania decyzji.

Dostępne w naszym sklepie są też zabawki przeznaczone do piasku. Dzięki nim zabawa zarówno na plaży, jak i w piaskownicy nabierze rumieńców i stanie się jeszcze ciekawsza niż wcześniej! Zabawki te pomogą na rozwinięcie wyobraźni i kreatywności dziecka, jak również poprawią umiejętność myślenia przestrzennego i planowania swoich działań.
Filtry

Newsletter