Informacja: 22 77 37 861 lub sklep@kreatywnedziecko.eu

ZABAWKI DLA NIEMOWLĄT I MAŁYCH DZIECI

Przychodząc na świat, dziecko zaczyna się uczyć w niewiarygodnie szybkim tempie. W okresie niemowlęctwa dziecko niezwykle intensywnie chłonie wszelkie docierające do niego bodźce, budując swój obraz świata i zdobywając coraz więcej wiedzy. Efektem tego procesu jest niezwykła ciekawość, prowadząca dziecko do licznych eksperymentów. Jednocześnie małe dzieci i niemowlaki bardzo potrzebują pozytywnych bodźców, które ukształtują ich integrację sensoryczną, pomogą pracować nad małą motoryką i rozwiną koordynację. Nasze zabawki dla niemowlaków i małych dzieci dobraliśmy specjalnie z myślą o zdrowym i zrównoważonym rozwoju maluchów. Proponowane przez nas zabawki i akcesoria są niezwykle angażujące dla małych dzieci, posiadają piękne kolory i pozwalają dziecku na bezpieczne odkrywanie świata.
W naszym sklepie z zabawkami znajdą Państwo szeroką gamę produktów dedykowanych dla niemowląt i maluchów, dzięki którym codzienna zabawa nie tylko zyska dodatkowe kolory, ale również stanie się wspaniałą okazją do zapewnienia nawet najmniejszym dzieciom odpowiedniej dawki bodźców potrzebnych do ich rozwoju. Dzięki zabawkom sensorycznym i manualnym niemowlęta i małe dzieci będą mogły ćwiczyć swoje paluszki, poprawiając ich siłę i ucząc się w odpowiedni sposób chwytać przedmioty i posługiwać ręką. Znacznie poprawi się również ich koordynacja wzorkowo – ruchowa. Pierwsze zabawki konstrukcyjne i logiczne sprawią, że dziecko będzie pracować nad swoją wyobraźnią przestrzenną, kreatywnością i umiejętnością rozwiązywania problemów. Przy rozwijaniu tej umiejętności szczególnie pomocne będą również puzzle! Doskonale znana wszystkim zabawa w kolorowej, przyjaznej dzieciom i w dopasowanej do ich wieku formie zapewni długie godziny zabawy. Ponadto znajdą Państwo w naszym sklepie liczne zabawki ruchowe, dzięki którym dzieci będą pracować nad swoją koordynacją i dużą motoryką.

Kompletując naszą ofertę zabawek dla małych dzieci i niemowląt przyłożyliśmy dużą uwagę do tego, żeby proponowane przez nas artykuły spełniały potrzeby maluchów i wspomagały ich zdrowy, zrównoważony rozwój. Zabawki dostępne w tej kategorii charakteryzują się ponadto dopasowaną do wieku formą, która zachęca dzieci do zabawy. Wszystkie oferowane przez nas zabawki są bezpieczne dla dziecka i wykonane z wysokiej jakości materiałów.
Filtry

Newsletter