Informacja: 22 77 37 861 lub sklep@kreatywnedziecko.eu

Klocki

Klocki to od lat jedne z najpopularniejszych zabawek na świecie. Dzieci uwielbiają tworzyć skomplikowane konstrukcje, godne najlepszych architektów, budować fantastyczne, niezwykłe światy pełne niesamowitych stworów, w których mają miejsce niezwykłe przygody i niepowtarzalne historie. Dla rodziców może być to powód do radości, ponieważ zabawa klockami rozwija szereg niezwykle potrzebnych dzieciom umiejętności. Dzięki zabawie z tymi niezwykle popularnymi, a jednocześnie często niedocenianymi zabawkami, dziecko wspaniale rozwija swoje umiejętności manualne. U dzieci, które bawią się klockami rozwijają się bardzo sprawnie między innymi mała motoryka, koordynacja oko – ręka, siła i sprawność posługiwania się palcami. Dodatkowo, zabawa klockami świetnie wpływa na zdolność dziecka do koncentracji i skupienia uwagi, i świetnie wpływa na ich wyobraźnię i kreatywność.
Dodatkowo, zabawa klockami z rówieśnikami świetnie wpływa nie tylko na kształtowanie się umiejętności społecznych u dzieci, ale również uczy je współpracy i dzielenia się. W naszej ofercie posiadamy bogaty wybór klocków dla dzieci, które wspaniale nadadzą się dla pociech w różnym wieku. Klocki dla najmłodszych, które proponujemy, są odpowiedniej wielkości i są wykonane z drewna lub plastiku wysokiej jakości, dzięki czemu są całkowicie bezpieczne dla dzieci. Klocki te świetnie wpływają na rozwijającą się motorykę dziecka, ucząc odpowiedniej pracy paluszkami i wyrabiając ich siłę.

Dla starszych dzieci wspaniale sprawdzą się klocki konstrukcyjne, które wykonane są z niezwykle wytrzymałego plastiku wysokiej jakości. Klocki te umożliwią zbudowanie wielu niesamowitych konstrukcji. Znajdą u nas Państwo zarówno klocki w dużych zestawach, z których można tworzyć dowolną konstrukcję przestrzenną, jak i tematyczne zestawy, umożliwiające stworzenie między innymi rozmaitych pojazdów, dinozaurów, zwierząt czy robotów. Dzięki klockom dzieci nie tylko rozwiną się manualnie i kreatywnie, ale również zyskają bodziec do poznawania świata.

Klocki zapewnią dzieciom długie godziny zabawy, która wspaniale wspomaga wzrost umiejętności ważne dla każdego dziecka. Wyobraźnia przestrzenna, kreatywność, motoryka mała czy koordynacja wzrokowo – ruchowa dziecka pod wpływem zabawy klockami dostają bardzo silny impuls rozwojowy. Dzięki temu klocki nie tylko stanowią wspaniałą rozrywkę dla naszych pociech, ale wspomagają również ich zdrowy i zrównoważony rozwój.
Filtry
Cena
- 
Producent

Newsletter