Informacja: 22 77 37 861 lub sklep@kreatywnedziecko.eu

Układanki

Dzieci uwielbiają zabawki, które stanowią przed nimi pewne wyzwania. Dlatego też od lat wielką popularnością i entuzjastycznym przyjęciem wśród najmłodszych cieszą się układanki. Dla rodziców malców może to być tylko powód do radości, ponieważ zabawki tego rodzaju we wspaniały sposób wspomagają zrównoważony, zdrowy rozwój wielu cech i umiejętności dzieci, które są dla nich kluczowe. Nawet małe dzieci mogą czerpać korzyści z układanek. Dzięki nim maluchy nauczą się rozpoznawać kształty, sprawnie pracować rączkami i paluszkami i planować swoje działania. Zabawa z układankami może być również dla nich pierwszą okazją do nauki zauważania i korekcji swoich błędów. Poza tym, układanki pomagają w zauważaniu ciągów przyczynowo – skutkowych, wspaniale stymulują mózg i wpływają na jego poprawną pracę i rozwój.
W naszej ofercie znajdą Państwo duży wybór różnego rodzaju układanek, które poziomem trudności i wielkością elementów dopasowane są do wieku dziecka. Już malutkie dzieci mogą zacząć zabawę z tymi świetnymi zabawkami logicznymi. Idealnie dla dzieci, które skończyły roczek życia nadadzą się sortery, które nauczą je rozpoznawać i dopasowywać do siebie kształty. Przy okazji zabawki te pomogą w rozwoju koordynacji ruchowej i rozwiną umiejętności manualne. Wraz z wiekiem dziecka zwiększać się będzie skomplikowanie układanek, jak również elementy będą wymagać coraz większych umiejętności manualnych. Dzięki temu, dziecko będzie mieć zapewniony nie tylko trening umysłowy, wciąż ucząc się spostrzegawczości i logicznego myślenia, ale też będzie rozwijać swoją motorykę małą, ćwiczyć precyzję ruchów i poprawiać koordynację oko – ręka.

Układanki to wspaniałe zabawki, które w świetny sposób wspomagają zdrowy rozwój dziecka, jednocześnie dostarczając masy rozrywki i rewelacyjnej zabawy. Dzięki temu, że świetnie dopasują się do wieku dziecka i jego umiejętności, mogą one dostarczać pozytywnych i potrzebnych do rozwijania się bodźców zarówno najmłodszym pociechom, jak i starszakom. Wszystkie układanki dostępne w naszym sklepie z zabawkami zostały wykonane z materiałów najwyższej jakości i są bezpieczne dla dziecka. Wybierając produkty do naszej oferty przyłożyliśmy ogromną uwagę do tego, żeby oferowane przez nas produkty zapewniały dzieciom wspaniałą i angażującą zabawę, jednocześnie rozwijając kluczowe dla nich umiejętności.
Filtry

Newsletter