Informacja: 22 77 37 861 lub sklep@kreatywnedziecko.eu

Puzzle

W naszej ofercie znajduje się między innymi wybór różnorodnych puzzli. Ta dobrze wszystkim znana i ciekawa zabawa często bywa niedoceniana. Poza zapewnianiem rozrywki dzieciom, puzzle wspaniale wpływają na ich zrównoważony i zdrowy rozwój. To niemalże naturalny stymulant dla mózgu dzieci, który wykorzystując ich wrodzoną ciekawość angażuje je we wspaniałą zabawę, w trakcie której ćwiczą one swoją wyobraźnię, koncentrację, planowanie działań i szereg umiejętności motorycznych. Zabawa polegająca na dopasowaniu elementów do obrazka uczy dzieci nie tylko spostrzegawczości, ale również ma świetny wpływ na precyzję ruchu i chwytność palców. Dzięki zabawie puzzlami dzieci rozwijają również swoją wyobraźnię przestrzenną. Układanie obrazków wzbudza również w dzieciach wiarę we własne możliwości i uczy je umiejętności zauważania i korygowania własnych błędów, jednocześnie stanowiąc cenną lekcję na temat związków przyczynowo – skutkowych.
1
FELICO LITERKOWA ŚCIEŻKA PANA WĘŻA

FELICO LITERKOWA ŚCIEŻKA PANA WĘŻA

Cena widoczna po zalogowaniu

FELICO ŚLIMAKOWY TOR WYŚCIGOWY

FELICO ŚLIMAKOWY TOR WYŚCIGOWY

Cena widoczna po zalogowaniu

1
Specjalnie z myślą zarówno o płynących z ich układania korzyściach, jak i ze świadomością wspaniałej zabawy jaką niesie ze sobą układanie puzzli, stworzyliśmy w naszym sklepie bogatą i zróżnicowaną ofertę tych zabawek. Jednocześnie zadbaliśmy o to, żeby wyróżniały się one od klasycznych puzzli, dzięki czemu zabawa nimi niesie ze sobą dodatkowe wartości edukacyjne i stymulujące rozwój dziecka. Znajdą Państwo u nas układanki w kształcie konkretnych zwierząt, które zostały niezwykle realistycznie oddane, jak również puzzle tematyczne i dźwiękowe, które pomogą dziecku poznać między innymi zwierzęta gospodarskie. Ponadto, dostępne są u nas również puzzle z serii Jixelz, które swoimi żywymi kolorami zachęcają dziecko do zabawy, a dzięki zastosowaniu wyjątkowo niewielkich elementów, dodatkowo sprawiają, że dziecko w naturalny sposób wyrabia swój chwyt pęsetowaty, który przydaje się między innymi podczas używania narzędzi do pisania.

Puzzle są nie tylko wyjątkowo angażującą i ciekawą rozrywką, która jest powszechnie uwielbiana przez dzieci, ale również świetnym sposobem na rozwój konkretnych cech i umiejętności, które wspomogą ich naturalny i zrównoważony rozwój. Dzięki nim dzieci rozwiną swoją umiejętność skupienia, umiejętność rozwiązywania problemów i poprawią motorykę małą, jednocześnie zdobywając nową wiedzę.
Filtry
Wybrane opcje:
Producent
[X] Brak
Cena
- 

Newsletter